Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött még meg a menstruáció...

FD01 kérdése:

Nem jött még meg a menstruációm és pecsételő vérzésem van terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor le feküdtünk a barátommal nem használtunk óvszert, és én meg nem szedek tablettát. Most kéne megjönnie de nem akar és pecsételővérzésem van. Napok óta görcsöl az alhasam, és fáj a derekam és van, hogy reggel és napközben is ritkán rosszul vagyok hányingerem van.

2016. nov. 16. 17:26
 1/2 anonim válasza:
... nem szeretnék rád ijeszteni, de valószínű, hogy terhes vagy! A késő menzesz és a hányinger/rosszul lét persze másra is utalhat. (pl.: betegség) De szerintem fordulj orvoshoz!
2016. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt ma már olyan egyszerűen ki lehet deríteni. Miért nem lépsz be egy drogériába vagy gyógyszertárba terhességi tesztért? Egy órával később már kezedben lehet az eredmény. Ha negatív, akkor szaladj vissza ugyanoda, és vegyél egy csomag óvszert is. (Útközben meg valamelyik templomba is beszaladhatsz gyertyát gyújtani, hálából, hogy nem lett következménye ennek a rettenetesen felelőtlen viselkedéseteknek.)

Amúgy lehet progeszteronhiány miatt is a pecsételés.

2016. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!