Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy valamiféle...

Aewea kérdése:

Terhesség vagy valamiféle betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap teszteltem és negatív lett, de olvastam h többeknél is volt hasonló h negatív volt és mégis terhes volt. Az utóbbi időben görcsöl a hasam lent nem tudom eldönteni h a petefészek e vagy a beleimmel van gond. Kissé nagy a hasam pedig vékony vagyok, nagyjából egészséges ételeket eszek. Egyik nap rengeteget mentem wcre és nem hasmenéssel hanem kemény széklettel és másnap véreset székleteltem. Pontosan élénk piros volt, tegnap pedig a székletben már nem volt csak a végén véreztem a wc papir lett olyan. Fáj is a végbelem egyébként nem tudom most ez azért történik e mert terhes vagyok és megváltozott a testem vagy pedig más. Utóbbi időben stresszes voltam sokat veszekedtem mindenkivel, mostanában kellene megjönnie de nagyon reménykedem h baba lesz a dologba és nem valami más betegség miatt görcsöl és szúr a hasam illetve ez a végbél dolog csak végbél repedés lesz. Utolsó menstruáció óta minden nap együtt voltunk párommal és próbálkoztunk. 24 éves vagyok még csak ő meg velem egy korú. Szerintetek mi lehet a dolgok hátterében? köszönöm a válaszokat előre is :)

2017. jan. 2. 07:20
 1/2 A kérdező kommentje:
és mostanában sokat fáj a fejem illetve 4 napja komolyabban megfáztam
2017. jan. 2. 07:24
 2/2 anonim ***** válasza:
A mellfájdalom lehet a terhesség jele,de a hasi görcs,a gyakori székelés nem. Illeve,ha valaki terhes és görcsöl a hasa az fenyegető vetélésre,vagy vetélésre utal. A végbél vérzés szinte biztos,hogy a székletürítési zavar miatt volt. A tesztek annál biztonságosabban mutatnak eredményt,minél nagyobb a terhesség. Egyelőre várd meg a menzeszedet, vagy a menzesz kimaradását és utána ismételd meg a tesztet.
2017. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!