Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamiféle mentális betegsé...

Ez valamiféle mentális betegség, vagy mi?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már 4.napja nem ettem semmit, de minden nap megiszok 3 liter vizet.

Nincsen testképzavarom, elégedett vagyok az alakommal, de valamiért úgy érzem, hogy nem akarok enni.Persze éhes vagyok, de olyan jó érzés valamiért, hogy nem eszek.

Pl. ha meglátok valahol egy finom kaját, olyan jó rágondolni, és elképzelni hogy megeszem, megenni meg nem hagyom magamnak, így fokozódik az élvezet.

Az is jó, hogy érzem hogy gyengülök, és hogy tudom hogy elájulhatok, vagy kórházba kerülhetek.Máskor is csináltam már ilyet.

Persze tudom, hogy ez rossz, és ha tényleg életveszélybe kerülnék lehet hogy visszasírnám ezt, és a normális emberek elől sem szeretném igazán elfoglalni a kórházi ágyat, de annyira jó hogy nem eszek, hogy nem bírom abbahagyni.

Ez valami betegség, vagy másoknak is van/volt ilyen?

20/l



2016. szept. 9. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szereted magad sanyargatni, az tényleg nem normális. Elég mazochistának tűnsz abból, amit leírtál, szerintem nem ártana erről beszélned valakivel. Vagy a szüleiddel/pároddal vagy egy pszichológussal!
2016. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ez már probléma. Fordulj orvoshoz. Komolyan.
2016. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beteg vagy
2016. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyomorperforációt kaphatsz, amit műtenek, de a szövődménye ilyen legyengülten hashártyagyulladás, annak pedig a legyengült szervezettel gyakran halál a következménye.


Volt már fiúbarátod?

2016. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj szívem, ne egyél még egy pár napig, és akkor már senkinek nem kell aggódnia amiatt, hogy normális voltál-e :)
2016. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beteg vagy, de nem testileg, szervileg.

Fordulj segítségért, mert kikészíted magad!

2016. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt már barátom, most is van, de ez miért fontos?
2016. szept. 12. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiúbarátoddal nem lehet megbeszélni ezeket a problémákat?
2016. szept. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!