Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy menstruá...

Honnan tudhatom, hogy menstruáció vagy spontán vetélés?

Figyelt kérdés
Időben kezdtem el vérezni, amúgy is bőséges vérzésem van, de most a szokásosnál is több. (Felkeltem az ágyból és csak úgy csöpögött a vér az éjszakai betéten át.) Nőgyógyászt már felhívtam, nyaral a lelkem, én pedig máshoz nem teszem be a lábam, 1 hét múlva jön haza. Előre is köszi a válaszokat!!!!
2010. máj. 4. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát ha tudtad hogy terhes vagy, amit bizonyos eszközökkel meg lehet tudni 1-2 hetes korban is, akkor meg lehet mondani, hogy most ez vetélés. amúgy ha fogalmad nem volt róla, akkor utólag az orvos sem valószínű, hogy meg fogja tudni mondani, max, ha esetleg maradt valami, és nem teljes vetélés.

én ikerterhes voltam pl, de nem tudtam róla, 5 hetes voltam, megjött, és egy hatalmas darab húsféle először tojásalakban távozott belőlem, ami szétnyílt, mikor a wcn 'megszültem'. akkor mentem orvoshoz, és mondta, hogy a másik magzat ment el valószínűleg.

2010. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a választ. Nem, nem tudom biztosra, hogy terhes voltam, mert nem teszteztem. A vérzésem mindig is darabos volt, most is az, szóval ez sem segít. Végülis mindegy, ha hazajön doki megnézetem, hátha talál valamit, ha nem, legalább megnyugtat :)
2010. máj. 4. 08:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tapadt meg rendesen, és úgy jött, hogy begörcsöltem nagyon , erős vérzésem volt és lila eres volt, a betét. Azt mondta a doki nem tapadt meg rendesen, De hamar elmúlt, korai tarheség volt., hála.
2010. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!