Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számításaim szerit 5 hetes...

Számításaim szerit 5 hetes terhes vagyok, csináltam tesztet. A vetélés minden esetben darabos vérzéssel zajlik? Tartok tőle, hogy megindult nálam, de olyan mintha menstruáció lenne. Görcseim is voltak, de mostanra már jobb. Még nem voltam orvosnál.

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nem ürül ki megfelelően, akkor nem darabos, de remélem ,hogy csak menstruálsz. Azonnal indulnék orvoshoz a helyedben, bárhová, sürgősségire, hátha tényleg megindult és tudnak még segíteni a babának.
2011. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már csak azért is mielőbb menned kell (azonnal hívj taxit!), mert ha hirtelen megindul a vér és rosszul leszel, elvérzel, mielőtt valaki megtalál. Nem vicc.
2011. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még csak annyit,hogy most mértem a hőmet,és 37,4.Nem tudom számít e.Ja és nem darabos a vérzés.Már magam sem tudom mi van.2 tesztet csináltam,az elsőn jól látszódott a második csík,de a tegnapin már alig.Lehet,hogy felszívódott?
2011. aug. 25. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
orvoshoz menj, ne itt agyalj!
2011. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló volt és elvetéltem. :( Akkor én se tudtam mi van. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2011. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Andika azóta mi van veled? baba?
2011. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hála Istennek most 6-7 hetes terhes vagyok.Utólag kiderült valószínűleg, hogy miért vetéltem el. Hibázott valaki.... :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2011. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Húú ez nem semmi, a magyar egészségügy egy újabb csodatétele :S
2011. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen.....majdnem vittem bíróságra is csak azt mondta az ügyvéd, volt olyan hogy az utolsó pillanatban változtatta meg a véleményét az orvosszakértő....gondolom kapott a zsebébe....meg hát legyen annak lelkiismeret furdalása....meg inkább azt az időt amit a bíróságon töltenék, inkább töltöm a kislányommal...
2011. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A másik meg hogy nem csak egy magzatról van szó, hanem ha akkor én kapok vért lehet itt marad a kislányom anya nélkül....mert ugye egy negatívosnak adtak volna pozitívos vért....és pont majdnem kaptam szülés után, mert sok vért vesztettem. Szerintem ez csak Istennek köszönhető, hogy itt vagyok. És ez egy laboros hibája volt...mindegy most inkább koncentrálok a kis tesóra :)
2011. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!