Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek hogy valami...

Nagyon félek hogy valami bajom van de nem merek elmenni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
13 èves koromban kezdődött amikor leestem a gerendáról amin épp ültem és nagyon fájt 'ott lennt' utána. Nem tudom hogy ez volt e az oka de azóta ha leülök néha ilyen feszítő fájdalmat érzek a hüvelynyílás közelében. A barátommal ha együtt vagyok az is fáj,sosem élveztem. Valamint sokszor van nagyon erős fehérfolyásom mindig betétet kell használnomy illetve szoktam furcsa szagot érezni de nem nagyon csak egy kicsit. Sokszor van alhasi fájdalmam is. Nem merek elmenni a nőgyógyászhoz pedig már 17 vagyok mert egyszerűen rettegek hogy valami komoly bajom van. Mert mostanában ovulációkor is van pecsételő vérzésem és az egyébként évekig napra pontos menzeszem fél éve kb 5-7 napokat késik, de nem mindig.
2017. jan. 3. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Baj az biztos, hogy van, min. egy gyulladás. Nehogy elmenj orvoshoz, hagyd kezeletlenül, hátha meddő leszel! -,-
2017. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Ostoba!

Nem megyek el orvoshoz, mert hátha találnak valamit!


Te is tudod, hogy baj van, de nehogy elmenjél... Édes Istenem... az ilyen remélem nem szaporodik :)

Szóval tényleg ne is menj el :)

2017. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy egyből mindenki ezt fogja írni de abba nem gondoltok bele hogy ti is voltatok ennyi idősek és én is el szeretnék menni egy közeljövőben és azt egy szóval sem mondtam hogy nem fogok elmenni csak hogy félek elmenni... És egyátalán nem vagyok ostoba.
2017. jan. 3. 01:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibák miatt , már fáradt vagyok:/
2017. jan. 3. 01:54
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is féltem a te korodban, de muszáj legyőznöd ezt az egészséged érdekében. Menj el mihamatrabb, mert lehet, hogy még a barátodat is ferőzöd valamivel. A szexet hanyagold, ne bolygasd feleslegesen. Amint helyrejössz, minden aktus után használj lactofeel-t (nekem bevált).
2017. jan. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Az első válaszadók (még ha nem is a legmegfelelőbb formában xD) de rávilágítottak lényegre.

Tudom, hogy ijesztő ez az egész helyzet, (én 16 voltam mikor először meglátogattam az orvosomat, szóval totál átérzem az aggodalmadat >.< :D) de mindenképpen el kellene menned egy nődokihoz, lehetőleg minél előbb, hogy kiderüljön mi okozza ezt a problémát nálad. Az is lehet, hogy semmi komoly, de azért az a biztos ha utánajárnak a dolognak. Aztán amint megkapod a kezeléshez szükséges instrukciókat (amennyiben szükséges egyáltalán bármiféle kezelés), meglátod sokkal jobban fogod érezni magad. :) Esetleg beszéld meg anyukáddal, hogy mi a helyzet, illetve kérd meg, hogy avasson be, "hogyan és mi" történik pontosan egy nődoki rendelőjében. De ha esetleg valamilyen okból kifolyólag ez nem igazán jönne össze, de szeretnél erről többet megtudni, nyugodtan írj egy privit, szívesen segítek, ha tudok. :)

Hajrá! Drukkolok neked. ^^


22/L

2017. jan. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Sajnos tényleg nem egy élmény a nőgyógyászat, de ebben az esetben nagyon fontos lenne -plusz ha már hosszabb ideje éltek nemi életet a pároddal, akkor már eleve ajánlatos lett volna a szűrés, de ez most részletkérdés-, ha mielőbb orvoshoz fordulnál. Hidd el, a saját érdeked, de ezt biztosan tudod is, csak félsz, de ez abszolút természetes. Én a mai napig félve járok a dokimhoz minden egyes alkalommal, úgy tűnik ez ezzel jár. :) Szükséges rossz. De legalább hamar megvan és igazából a helyzettől eltekintve lényegében semmilyen kellemetlenséggel nem jár. Túl lehet élni, ne aggódj.

Bár így belegondolva lehet igazából nem is magától a vizsgálattól, hanem inkább az eredményétől tartasz, de persze ez is abszolút érthető. Na de a lényeg, hogy félelem ide vagy oda, szerintem mielőbb spuri a dokihoz, az tuti. Én is szurkolok, biztosan minden rendben lesz! Kitartás!

2017. jan. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem menj el dokihoz, ha ki is derül hogy baj van az esetek 99%ában kezelhető és akkor töb bbajod nem lesz, megéri.

Amiatt meg ne félj hogy ciki lesz ,a doki egésznap ilyeneket néz, neki csak munka, valszeg naponta lát rosszabbat.

2017. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keress mindenképpen egy kedves női orvost első alkalomra mindenképpen.

Sokkal könnyebb lesz vele, mint egy férfi elött meztelenkedned.

2017. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Hülyeség! Először is nem "meztelenkedni", mivel csak ott lent kell annak lenni és pár perc az egész csupán.

A másik meg az, hogy a nőorvosok ebben a témában elég brutálisak szoktak lenni. Nem egyről már hallottam...

2017. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!