Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek hogy valami...

Nagyon félek hogy valami bajom van de nem merek elmenni a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
13 èves koromban kezdődött amikor leestem a gerendáról amin épp ültem és nagyon fájt 'ott lennt' utána. Nem tudom hogy ez volt e az oka de azóta ha leülök néha ilyen feszítő fájdalmat érzek a hüvelynyílás közelében. A barátommal ha együtt vagyok az is fáj,sosem élveztem. Valamint sokszor van nagyon erős fehérfolyásom mindig betétet kell használnomy illetve szoktam furcsa szagot érezni de nem nagyon csak egy kicsit. Sokszor van alhasi fájdalmam is. Nem merek elmenni a nőgyógyászhoz pedig már 17 vagyok mert egyszerűen rettegek hogy valami komoly bajom van. Mert mostanában ovulációkor is van pecsételő vérzésem és az egyébként évekig napra pontos menzeszem fél éve kb 5-7 napokat késik, de nem mindig.
2017. jan. 3. 01:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azért járok nőorvoshoz, mert a férfi magán nőgyógyászom kiröhögött, mert 16 évesen szűz voltam.
2017. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!