Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős a fehér folyásom,...

Nagyon erős a fehér folyásom, ez miért van? és hogy lehetne enyhiteni vagy hasonló?

Figyelt kérdés
már kiskorom óta erős, szóval biztosan nem fertőzés
2010. máj. 4. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sokaknak akkor erősödik meg, ha fel vannak fázva. Vagy ha nem akkor menj nőgyógyászhoz valószínű vmilyen gombás fertősé lesz.
2010. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia, én is így voltam vele mindig, rettentően zavart, tisztasági betétet hordtam mindig, egy nap is többször cseréltem bugyit... majd beláttam hogy nem tudok vele mit csinálni, és a pasik úgy szeretnek ha nedves vagy :) nem szagos, nem betegség okozza, úgyhogy meg kell szokni :)

egyébként függ a fehérnemű anyagától is, vagy a használt öblítőtől is, nekem a tiszta pamut bugyik (nem tanga) bár nem olyan szexik, de kellemesebbek a hétköznapokra...

2010. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!