Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért olyan fehér az összes...

Miért olyan fehér az összes amerikai foga? (Tudom, hogy volt már ehhez hasonló kérdés de még több infot szeretnék)

Figyelt kérdés

[link]


egy barátom kint él, egy barátnőjének a képe...

majdnem minden képen, meg a szátroknak is olyan gyönyörü fehér foguk van, ezt hogy és miért ??? :o


2010. nov. 20. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán porcelán héj,a legtöbb sztárnak az van:)
2010. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
fogfehérités
2010. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Vannak fogfehérítős fogkrémek. Azokat itt is lehet kapni, nem csak kint.

Amúgy meg egy olyan országban ahol évi egy tubus fogkrém fogy egy főre, ne csodálkozz, hogy nem olyan fehérek a fogak mint ennek a lánynak.

2010. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem csak fogfehérítés,és fogkrémekről van szó:)
2010. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik a rendszeres fogmosásokon is.De,tény,hogy az Amerika más világ:)
2010. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak nagyon ügyelnek a szájáőolásra ezt én is észrevettem, hogy baromi sokuknak tök fehér foguk van, és nekem ne mondja senki, hogy mindenki porcelánhéjat használ. Ott azért mindennapos dolog a fogápolás:)
2010. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Minden étkezés után megmosom a fogam.Egy tömésem van.Fehérek a fogaim nagyon.DE!!Nem hófehérek,nem csillogó fehérek.Nem mindenkinek van porcelán héja,ez tény.De egy kint élő rokonom mesélte,hogy ott a többségnek van.( mikor Magyarországra jött,akkor szörnyülködött,hogy itt minden 3. embernek csúnya a foga)
2010. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hm, értem hát azért még várom a válaszokat kipróbálom ezeket a fogfehérítős fogkrémeket.
2010. nov. 21. 13:14
 9/16 anonim ***** válasza:
egyébként ha valakinek genetikailag sárgábbak a fogai, akkor annak az embernek nem fognak csak szimplán a fogmosástól kifehéredni, és a fogfehérítés sem használ annyira náluk. Amerikában az emberek 3-5ször többet keresnek mint itthon, naná hogy van pénzük mindenféle porcelánhéjra meg fogimplantátumra :) egy magyar ember már attól rosszul ha emlékezteted hogy kikéne fizetni a számlákat
2010. nov. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megyek két hét múlva fogfehérítésre,jelenleg A2-es a fogszínem.
2010. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!