Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hogy ha nem eszek...

Szerintetek hogy ha nem eszek több fehér kenyeret, semmi édesség meg semmi tésztafélék meg hasonló hizlaló kajákat nem eszek akkor letudok valamennyit fogyni?

Figyelt kérdés

és persze sétálok mellette

L/17


2010. jún. 30. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak megtartod a súlyodta. De szerintem midnenképp fog látszani a változás, és te is jobban fogod érezni magad.
2010. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le,hogy közben néha ettem fehérkenyeret is meg csokit is ,igaz jóval kevesebbet mint előtte.
2010. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne sétálj hanem fuss!!!
2010. jún. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami nálunk bevált: Egyél mindent úgy, ahogy eddig, csak fehér kenyér helyett barnát, hús helyett pedig halat.

Lassan, de lemegy néhány kiló.

És egyetértek az előttem szólóval, fuss inkább, az hatásosabb, ha pedig panelban laksz, akkor lift helyett lépcsőzz.

2010. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sétálni nem elég! Fuss vagy biciklizz!
2010. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!