Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjönni az első...

Mikor fog megjönni az első menzeszem? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 vagyok és már minden lánynak megjött az osztályban. Nagyon kellemetlenül érzem magam ez miatt, hogy nekem még nincs meg. Nektek hány évesen jött meg?
2017. jan. 4. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még nem vagy elkésve. Inkább örülj, hogy a többiekkel ellentétben nem kell havonta 3-4 napot szenvedned. :)

Nekem 12 évesen jött meg, de az osztályunkban volt pár lány, akinek csak 8.-ban.

2017. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is 8.-as vagyok. Fehér folyásom is van, szőrzetem is
2017. jan. 4. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted mi honnan fogjuk tudni, mikor jön meg neked? Attól, hogy nekem 11 évesen megjött, neked még nem feltétlenül fog. Főleg, ha már 13 vagy. :D

20N

2017. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne aggódj. Én is 8.os vagyok, tavaly májusban jött meg, mégis én voltam az osztályban a legutolsó. Örülj neki, hogy még nem kell ezzel foglalkoznod!
2017. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Fogsz még vele eleget kínlódni, ne várd ennyire. :)

Egyébként 11 voltam azt hiszem, de utána elég sokáig nem jelentkezett. De ismerek olyat is, aki már 16 is elmúlt mire először megjött.

2017. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez a szülőktől testsúlyodtól és az úgymondlagos életállapotodtól függ! Én 13 voltam!

14/L

2017. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!