Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hüvelygombás vagyok és...

Ha hüvelygombás vagyok és partneremmel úgy szexeltünk, akkor átadhattam neki?

Figyelt kérdés
Sokszor vagyok gombás, főleg orális kielégítés után (is), lehet, hogy ő magában hordozza és mindig megfertőz vele? Hogyan lehet kezelni?
2017. jan. 5. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Fujj. Ha tueodmagadr
2017. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát persze, hogy átadhatod neki.

Sose fogsz, fogtok így meggyógyulni. Egyszerre kell mindkettőtöket kezelni és addig nem lehet szexelni, amíg mindketten rendbe nem jöttök.

2017. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Szóval ha tudod magadról, hogy fertőzésed van, tilos a szex. Menj dokihoz, kezeld ki magadat is és a párodat is. Mert különben odavissza adogatjátok egymásnak, és sose kész vége.

20N

2017. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Esetleg vény nélküli gyógyszert tudna valaki ajánlani?

(februárra kaptam időpontot a dokihoz)

2017. jan. 5. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

canesten kombi

De az sokszor nem elég, mert legtöbbször vegyes fertőzés szokott lenni, nemcsak gomba.

A párodnak meg el kell mennie urológushoz.

A nőgyógyász és az urológus vesz kenetet és akkor az alapján pontosan tud gyógyszert felírni a nőgyógyász neked, az urológus a párodnak.

2017. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Vény nélkül lehet kapni a Canesten kombit, a benne lévő kenőcsöt a párod is használhatja, ha megfertőzted, de ez csak onnan fog kiderülni, hogy visszafertöz téged, mert a férfiaknak általában nincs semmi tünetük. A nőgyógyásztól kérj neked és a párodnak is szájon át szedhető gombaellenes gyógyszert, ez általában megoldja a problémát.
2017. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Te menj orvoshoz, az orvos ír neked is és a partnernek is gyógyszert.

Másik dokihoz nem tudsz menni?

2017. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. jan. 7. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!