Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombás tüneteim voltak...

Hüvelygombás tüneteim voltak múlt csütörtökön, bejelentkeztem orvoshoz, de a tünetek elmúltak (többi lent)?

Figyelt kérdés
Múlthét szerda-csütörtök környékén jelentkeztek hüvelygombás tüneteim.. túrós folyás, égő viszkető érzés.. nagyon viszkettem, volt hogy a szeméremajkaim feldagadtak piros volt mindenem. kérdem időpontot és ezen a héten csütörtökre kaptam, viszont tegnap fürdés közben észletem, hogy már nincsen túrós folyásom, nem is viszketek. kórházba megyek nőgyógyászhoz, nem fognak elküldeni? mentem már el ilyen panaszokkal, pont elmúltak, és halál bunkó volt velem a nődoki.. mit tegyek? mitől múlhatott el?

2014. okt. 14. 15:41
 1/3 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen tüneteim, viszont a viszketés az lehet hogy csak simán a dörzsölődéstől lépett fel. A folyásod pedig lehet hogy fertőzés. Ne gondolj egyből semmi rosszra, felborult a természetes egyensúlyod lúgos lettél savas helyett ha jól tudom. Ha bunkó a nődoki keress másikat. Érdemes egy kedvesebbhez menni az többet segít. De mindenképp irass gyógyszert.
2014. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt így, ahogy nekünk leírtad, normális orvos nem lesz bunkó, hanem megvizsgál, amúgy attól hogy nem érzel erős tüneteket, még lehet, hogy ő odabent lát valamit. Menj csak el nyugodtan.
2014. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gombás tünetek elvileg menstruáció előtt erősödnek fel. Ha tudod, hogy kb mikor fog megjönni, probálj előtte pár nappal (esetleg egy héttel, ha nagyon nem vagy biztos az időpontban) előbb kérni időpontot a dokitól.
2014. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!