Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Kérlek meséljétek el pontosan, hogy milyen, mit csinálnak, fáj e, miket kérdeznek stb...mindent, ha lehetne!

THX!!!!



2017. jan. 9. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és szűz vagyok
2017. jan. 9. 00:43
 2/6 anonim válasza:
100%
18 voltam és azért mentem, mert kilyukadt az óvszer. :D Beküld egy öltözőbe, alulról le kell öltözni, beülni a székbe, széttenni a lábad, kenetet vesz és kb. ennyi volt. Nem fájt semmi, nagyon kedves néni volt, megkérdezte, hogy először vagyok-e nőgyógyásznál, van-e panaszom. Előtte nagyon izgultam, de utána már laza volt. :))
2017. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2%
Én nagyon bírom a szűz lányokat, hogy nőgyógyászhoz akarnak menni! Biztosan megtud vizsgálni, de rákszűrés, hüvely ultrahang stb...tutira nem tud csinálni! Akkor meg mi a francnak mutogatod magad potyára??
2017. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azért megyek, mert több kérdésem is van és a mellem miatt...a pinám hobbiból nem akarom mutogatni kedves utolsó...csak gondoltam, ha már megyek, akkor azt is meg fogja nézni....vagy szerinted akkor nem?


köszönöm első!! megkérdezhetem hol voltál, kinél?

2017. jan. 9. 01:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szüzen is tud rákszűrést csinálni, sőt hüvelyi ultrahangot is, de azt csak akkor, ha nagyon muszáj.
2017. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Èn először 15-16 évesen voltam, mert elszakadt a tampon zsinórom és nem tudtam kiszedni. Bementem egy kis öltözőbe,alulról levetkőztem és úgy kellett átmenni az orvoshoz. (Hosszított felsőbe mentem,mikor felfeküdtem akkor felhajtottam)

Szóval bementem , felfeküdtem, ugye elmondtam higy mi történt. Megkérdezte hogy szűz vagyok e még. Nem kíváncsiságból kérdezte hanem a műszer miatt amit készült felrakni. Kérdezte hogy voltam e már nőgyógyásznál. Mondtam hogy nem. És mindent elmondott hogy most mit fog csinálni,mire készüljek. Azt is mondta hogy most egy kicsit hideg lesz a fém műszer. Nagyon rendes volt , tapintatos. Egy idős férfi volt,nyugdíj előtt.

2017. jan. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!