Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom már felhelyezn...

Miért nem tudom már felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés
Ob Minivel próbálkozom, de nem megy, fáj. Az előző menstruációmnál sikerült felhelyeznem, de most sehogy se akar felmenni

2017. jan. 10. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán túl száraz vagy. Ha csak gyenge a vérzés, nehezebb felhelyezni a tampont.
2017. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ohh, vérzek sajna, mint az állat. :(

De a hüvelyszárazsással mit lehetne kezdeni?

Egyébként az kimaradt a leírásból, hogy nem vagyok szűz, és aktív nemi életet élek, de a tampon mégis problémát jelent...

2017. jan. 10. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogy lehetsz szűz ha "aktív nemi életet" élsz???
2017. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi elolvastam!!! Nagyon sajnálom
2017. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lazíts. Ha rendesen erősen vérzel, fel kell csúsznia. Én az ob silk touch tamponokat használom, azok tényleg egyből felcsúsznak. És ne felfelé nyomd, hanem hátrafelé. Próbáld ki guggolva, feküdve, állva, terpeszben, stb. Én wc-n ülve is fel tudom helyezni, de másnak lehet, hogy nem megy csak fekve. Tapasztald ki.

20N

2017. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Kezdőként" csak hanyatt fekve tudtam felhelyezni, később már állva is . Próbáld meg Te is hanyatt fekvésben!
2017. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem megy fekve sem...

Ez egy rossz vicc...

Én meg komolyan mindjárt "elvérzek"...

2017. jan. 10. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg képtelen vagy lazítani. Nagyon stresszes vagy?
2017. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: az nem kifejezés, hogy stresszes vagyok-e! Inkább nevezik a környezetemben lévők depressziónak azt, ami nálam van.

Ettől függetlenül ugyanúgy "viccnek" tartom, hogy nem tudok egy tampont felhelyezni... Megint ázhatok sz.arrá nyolc napon át, juhú. :)

2017. jan. 10. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Most viccen kívül kérdem, biztosan jó helyre nyomod? Vagy amikor nyomod felfele, nem csúszik picit alrébb? Ha rendesen vérzel, akkor fel kellene menjen. Egyik kezeddel tapogasd ki a hüvelyed, másikkal vezesd fel a tampont. Nem létezik, hogy ne menjen fel.
2017. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!