Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Velgyn fogamzásgátló vélemények?

Velgyn fogamzásgátló vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ez a legelső fogamzásgátlóm, és szeretném, ha leírnátok tapasztalataitokat. Híztatok tőle? (Én nagyon nem szeretnék!!!), mellékhatások közül valamelyiket tapasztaltátok? Mikortól nem szükséges kiegészítő védekezés? (Tudom, tudom, betegtájékoztatóban ha menstruáció első napján veszem be akkor már védett vagyok, de számomra kicsit hihetetlen, és nem szeretném a véletlenre bízni.) Köszönöm előre is a válaszokat!

2017. jan. 11. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első levél alatt még használjatok gumit, az a biztos. A mellékhatásokról csak annyit, hogy ez mindenkinél változó. Ha sok előjön, akkor majd le kell cserélni másikra az orvos segítségével. De az első három hónapban bármilyen mellékhatás lehet, mert akkor még csak hozzászokik a szervezet. Ha tapasztalod, szedd tovább, mert valószínűleg legkésőbb a harmadik levél alatt abba fog maradni.

20N

2017. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval! 1 levélig mindenképp használjatok mellett óvszert is. Én ugyan másmilyen fog.gátlót használok, de nekem kb. a 3. hónapra állt be rendesen a dolog, addig előfordul néha vérzés akkor is, mikor nem kellett volna
2017. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
December óta szedem a Vegynt, minden hónapban késik azóta heteket, volt hogy pár napig tartott csak, de olyan is hogy 2hétig menstruáltam. Mindez azóta hogy szedem és ez már a második doboz.
2023. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!