Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Négy napja késik, pedig...

Négy napja késik, pedig nagyon pontos szokott lenni. Közben gyakran úgy görcsölök, mintha épp megjönne, de semmi. Lehet hogy ahhoz van köze, hogy nemrég vega lettem?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon egészségesen eszem, eleget, és sok tojást, babot, zöldséget, meg kiegészítő vitaminokat is, szóval tényleg odafigyelek. De nem tudom más miatt hogy késhetne, terhes tuti nem lehetek. A munkám kicsit stresszes ugyan mostanában, de ez többször is előfordul, és még sose okozott gondot. Mikor érdemes elmenni orvoshoz? 27n
2017. jan. 12. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nekem semmit nem változtatott a vegaság a mensin. Ha tényleg nagyon pontos akkor menj nőgyógyászhoz. Lehet hogy a stressz miatt van. Én még egy hetet várnék vele és ha terhesség biztos nem lehet és ha egy héten belül nem jön meg akkor nődoki.
2017. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!