Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyógynövényt tudnátok...

Milyen gyógynövényt tudnátok nagyon erős vérzésre? Gyógyszert nem szeretnék szedni, pláne nem folyamatosan.

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött a dolog, sosem volt erős a vérzésem, viszont most annyira erős, hogy sokszor itthonról se merek elindulni, mert egy tampon+betét kb. egy óra alatt átázik. Múlt hónapban elkezdtem szedni egy fogamzásgátlót, azt remélve, hogy megoldja, de csak annyit értem el vele, hogy nem engedte leválni a méhnyálkahártyámat, így majd 3 hétig folyamatosan véreztem. Kaptam erre egy norcolut nevű gyógyszert, amitől eszméletlenül görcsöltem, majd mikor abbahagytam, jött egy még erősebb vérzés. Kérlek segítsetek, ha bárkinek bármilyen hasonló esete volt és sikerült megoldani. :(

2017. jan. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts orvost, és vizsgáltasd ki magad alaposan, mert tuti van valami komoly hormon- vagy más jellegű probléma a háttérben, amit kezelni kell.
2017. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cickafark tea való a női bajok ellen, de én is az orvost javaslom.
2017. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Barátcserjét és palástfüvet szedek azóta, és most meg alig vérzek, szóval szerintem az utóbbi pár alkalommal jól kivéreztem magam. :(
2017. febr. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!