Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerdesem az lenne, hogy volt...

Kerdesem az lenne, hogy volt e valakinek hasonlo:Szoptatok meg es 2 hete meg is jott a menzeszem. De terhessegi tuneteim vannak szurkal a hasam alja a petefeszkem es luktet is Lehetseges ennek ellenere terhes vagyok?

Figyelt kérdés
csak a peteeresem erzem ennyire mar napok ota? Megyek orvoshoz de csak hetfore kaptam idopontot. Es kivancsi lennek velemenyekre.csinaltam mar egy csomo tesztet mind negativ lett.
2017. jan. 14. 04:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg simán lehet fertőzés is, gyulladás, más egyéb, szervi ok.

Viszont ami nem mindegy, hogy egyáltalán védekeztek-e? Mert ha nem, akkor persze, lehetsz terhes. A teszt pedig ha mér nagyon korai a terhesség, akkor nem feltétlenül mutatja ki a terhességet.

De mondom, nem csak terhesség okoz ilyen tüneteket.

2017. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elso valaszoloval egyetertek, sokmindentol lehet. De en pl a masodik szulesem ota erzem rettenetes erosen a peteerest. Neha rosszabb mint maga a menstruacio, azt mar szinte meg se erzem. Azelott mensi alatt szenvedtem, es soha semmit sem ereztem peteereskor. Ki erti ezt...
2017. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, kicsit megnyugodtam, mert ha minden igaz csak a peterest erzem ennyire es eddig soha nemis ereztem es kb felidonel vagyok elso menzi utan .Ha meg terhes lennek az meg kb 12 hetes lenne azt azert kiszokta mutatni a teszt
2017. jan. 15. 04:07
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha meg terhes lennek az meg kb 12 hetes lenne azt azert kiszokta mutatni a teszt"

Ha 2 hete menstruáltál, akkor semmiképpen nem lehetnél 12 hetes terhes...

Nem írtad el véletlenül? Nem 2 hetet akartál írni? De ha 2 hete megjött, akkor semmiképpen sem mutatná még a teszt, ha a menzeszt követően voltatok együtt és netán abból terhesség lett.

2017. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert szoptatas ota ez az elso menzeszem es elotte sose ereztem ilyet. Es arrol megmar sokat hallottam hogy megvan valakinek megis terhes volt mar par honapja. De szerintem nalam total osszekeveredtek a hormonok:)
2017. jan. 15. 14:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves masodik megtudod mondani neked a fajdalom hol volt es meddig tartott? Mert ma is neztem tesztet ami szinten negativ es ez mar 3 honap alatt a kilencedik teszt ami mind negativ Voltunk hogy mar digitalissal neztem
2017. jan. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!