Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Létezik hogy 40...

Mi lehet ez? Létezik hogy 40 évesen 2 gyerek után elkezd " kibújni" a szűzhártya csonkom?

Figyelt kérdés
A problémám 2 hete jelentkezett, észre vettem hogy valami fura dolog van a hüvelyemben, ami eddig nem volt ott. 2 császármetszésen vagyok túl, az utolsó másfèl éve volt. Szóval rohantam a dokihoz, de az orvos megnyugtatott hogy ez csak a szűzhártya csonk, nem kell aggódni. Értetlenül àlltam a dolog előtt. Gyorsan felkerestem egy másik orvost, aki szintén megàllapította hogy ez bizony a szűzhàrtya csonk, nincs vele teendő. Nem értem akkor miért nem volt ott eddig?!nagyon zavar hogy ott van, érzem folyamatosan, szinte kilóg a hüvelyből. Valaki jàrt már ilyen cipőben? Aki tud segítsen légyszi!
2017. jan. 16. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos,lehet hogy van műtéti megoldás bár ezt aszt hiszem max a kórházban elvégeznek de lehet hogy ő a nőgyógyászaton is elvégzik.És igazából eltávolítják néhány bemetszéssel helyi érzéstelenítéssel.De mint mondtam hogy szerintem ezt kórházba végzik.De az orvosodtól kérdezd meg.
2017. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Azt mondták az orvosok nem kell vele foglalkozni. Engem igazából az izgat, hogy hogyan került most oda, hiszen eddig nem volt ott.Azt hiszem elmegyek egy harmadik orvoshoz is, hátha mond valami okosabbat.
2017. jan. 17. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!