Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hogyan kaphattam...

Szerintetek hogyan kaphattam el egy ilyen betegséget?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam nőgyógyásznàl,ahol kiderült,hogy gardnella fertőzésem van.Az lenne a kérdésem,hogy hogy kaphattam el,ha a páromon kívül nem voltam senkivel sem. És egészen biztos nem csalt meg ő sem!

#gardnella
2017. jan. 16. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A partnered lehetségesen hogy beteg volt.Őt is ezzel kellhet kezelni az urológián.
2017. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt?Sok betegségnek csak hordozói a férfiak,tünetmentesen.Akár évekkel ezelőtti kapcsolatában is összeszedhette,vagy megcsalt.Ez a két lehetőség van.És gardnerella helyesen.
2017. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy antibiotikumos kezelés miatt is lehet, nem biztos, hogy partneredtől kaptad, bár előző kapcsolatában is szerezhette és tünetmentes hordozó volt.
2017. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1-es: Igen,egészen biztos vagyok benne!!!!

A többieknek akik értelmes választ írták,Köszönöm!! :)

2017. jan. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!