Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga, fehér folyásom van ezt...

Sárga, fehér folyásom van ezt mit jelent? Néha éget, viszket!

Figyelt kérdés

Már rég óta van minden nap fehér színű folyásom, a nőgyógyász adott valamit rá nyáron de 2 hét múlva vissza tért, és nem is mentem vissza orvoshoz. Viszont kb 2 hete már sárgás folyásom van, és ha pisilek nagyon éget és csíp. Napközben meg nagyon viszket. Mi okozhatja ezt, esetleg tudtok mondani valamit, hogy mit tegyek ellene?

Előre is köszönöm.



2017. jan. 17. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Gomba okozza az ilyen folyást. Ha nem akarsz orvoshoz menni megpróbálhatod a Canesten kombit (azzal a külső panaszokat is tudod csökkenteni).
2017. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbaltam de semmi :/
2017. jan. 17. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobb lenne elmenni nőgyógyászhoz. Szükség lehet belsőleg is kapszulára.
2017. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2hete volt akkor es annak is durván két hete mar .voltal azota?
2017. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ayshy válasza:

Anyukámnak ugyan ez a problèmaja mindent kiprobalt mar Canesten es ehez hadolokat de nem segitet neki

Kis hugom popsi kremjet mondtam probaja ki a sudocrem-t es be valt azota nincsenek ilyen problemai

2017. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Holnapra kertem idopontot a nogyogyaszhoz remelem segit
2017. febr. 2. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem ertem mi a fenének húztad idáig ....de a te tested igy igazabol nekem mindegy
2017. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, valaszokat!
2017. febr. 2. 11:24
 9/10 anonim válasza:
Elkaptál valami fertőzést
2017. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nolicin tabletta szedés 5 napig.--- ezt írta fel annó a nőgyógyász. hatásos volt már 3. nap után .
2017. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!