Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy fokozatosan...

Mitől lehet hogy fokozatosan nő a hasam? ( nem háj) normál testalkat vagyok, úgy kerekedik a hasam mint aki terhes úgy ülök úgy mozgok.

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhes tuti nem vagy? Amúgy lehet háj, nem mindenki olyan löttyedt hájat növeszt, mondjuk ez főleg pasikra jellemző de nőknél is előfordul.
2017. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Terhességet 100%osan nem zárnám ki mert Hallottam olyat hogy nega teszt mensi ellenére az volt, de erre a csekély esélyre nem adnék(bár örülnék neki)hájra nem tippelnék mert seggre vagyok hízékony,na meg ez a has nagyon szembetűnő már sokan kérdezték hogy babae?😊 Lehetséges? Mi lehet még az oka háj és babán kívül?
2017. jan. 18. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Màjbetegség,petefészek daganat stb
2017. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Petefészek daganat nem lehet nemrég volt vizsgálva, májbetegségnek lehet még egyéb tünetei is gondolom
2017. jan. 18. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszttel, esetleg dokival zárd ki a terhességet, viszont érdemes lenne háziorvossal beszélni.
2017. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!