Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az anyajegy? Akinek sok...

Mi az anyajegy? Akinek sok van azt zavarja? Miért van hogy valakiknek rengeteg van, a többségnek meg alíg?

Figyelt kérdés
Szerintem annyi mindenben tud gátolni,nekem sok van,volt,amit tudtam leégettem,de se úszni,se tesin átöltözni nem szerettem.Szenvedtem hogy mindenhol azt láttam nekik nincs én meg kilógok a sorból,se a színészek,énekesek nem anyajegyesek
2017. jan. 18. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindent nem lehet leszedni,és a génjeinkbe van,tehát ha szülsz, a gyerekeden is idővel egy csomó lesz,átörökíted és ő is szenved majd
2017. jan. 18. 18:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sok van a karomon,kapásból vagy 15-15 mindkettőn. Semmi bajom nincs velük, amíg nem lesz valami eü problémám miattuk. Egy nagyon kicsit szeplős is vagyok, de csak egy-két halvány foltocska van az orromon. Igazából vagy semmi ne lenne, vagy akkor legalább lennék jó szeplős, nekem az egyébként nagyon tetszik, olyan aranyos :D
2017. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát valakinek jól áll:-)


De én alapból ronda vagyok,fura az orrom,meg a testtartásom,gyorsan nyúltam,akkor hirtelen az arcom is megnyúlt,megváltozott,amikor tudtak belém tapostak kiskamaszkorom óta emiatt a 2 dolog miatt,pluszba nagyon szegények voltunk gyerekkoromban,szüleim jócskán tehettem róla,de ez más történet.Ha meg folyton bántottak a személyiséget eltorzult,lelkileg megakadsz egy gyerek szintjén.


Ezek miatt nekem nagyon szörnyű hogy ilyen vagyok,gyötrelem.

Mért nem lehettem olyan mint mások?

Mások annyi mindent kaptak az élettől,én semmit.

2017. jan. 22. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg van. Egyik sem nagy, meg nem kidudorodó. De engem is zavar kicsit. Gondolom, ha nem javasolja bőrgyógyász, akkor ingyen sztkára nem szednek le egyet kettőt ugye? :( van egy kettő amitől megválnék.
2017. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ingyen le lehet szedetni de nem tudom mi a mondja,viszont van aki csúnyán szedi le,kivágja,összevarrja annak csúnya lehet a neve.


Én sebészhez mentem maganúton ő 5-7000 ft\db-ért vette le,kb 3-5 perc alatt,leégett egy,nem fájt,2 hét alatt nagyon szép lett.

2017. jan. 25. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hmm. Én azt hallottam h ingyen csak akkor szedik le , ha javasolja a bőrgyógyász.. tehát , ha csak pusztán azért akarja vki leszedetni, mert nem tetszik, akkor úgy nem fogják leszedni sztkban... csak magán orvos, amire meg nincs pénzem.
2017. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen jól írtad.Magánhoz menten én is 5-7000 ft/db volt az anyajegy mérettől függően.Én is tök sokat gyülytöttem rá.Ha már megyek amit tud szedjen le.Ráadásul Győrbe kellett utaznom a Belvárosba mentem mert ott a legolcsóbb(Kővári Péter sebészhez),Pesten valaki 15-20.000 ft-os darab árat ìrt az nagyon sok
2017. febr. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!