Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most menstruálok először. De...

Most menstruálok először. De már 12. napja tart az egész. Az elején nagyon erős vérzésem volt, de most se az a kifejezett gyenge, tehát rendesen meg van most is. Ez normális? Mikor fog elmúlni? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első menstruációknál nekem is volt ilyesmi, nekem is volt hogy két hétig tartott be is lázasodtam közben, meg hánytam, és teljesen kiszámíthatatlanul jött meg... lehet hogy az se volt normális, de ma is élek és egészséges vagyok, valamennyire rendszereződött is a dolog, szóval szentem oké...
2007. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez azért van mert még az első! várj még egy hetet ha enm múlik el keres fel egy orvost.
2007. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem nyáron a tengerparton jött meg. 10 napig tartott, aztán egy hétre rá újra megjött. Egy gyermeknőgyógyász ismerősünk mondta, hogy egy év is eltelhet, mire beáll a ciklus. Ne aggódj emiatt.
2007. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam az elején. Volt úgy, hogy 2 hétig is megvolt és nagyon erősen véreztem! Több mint 1 éves szenvedés után az anyukám elvitt egy nőgyógyászhoz, aki felírt valami bogyót és helyre is állt tőle a ciklusom! De ez már kb. 10 éve volt!
2007. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, 2 hétig volt meg, de még élek... ez másfél éve volt, és már rég beállt. Nyugi, nem kell aggódni, mivel még ez az első. ilyenkor bármi előfordulhat :)
2007. nov. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi,ez normális,még ha 2 étig tart akk. is, adig míg be nem áll reendesen de utánna doki kellene,ha már beállt!
2010. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!