Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee 3mg 0. 03 mg fogamzásgá...

Jangee 3mg 0. 03 mg fogamzásgátló tablettárol vélemény?

Figyelt kérdés

Mikortól hat milyen mellekhatasai vannak?

A nőgyógyász azt mondta hogy a következő mensi várjam meg és két napot menstrualjak mielőtt elkezdem szedni.


Egyéb véleménye van valakinek?


2017. jan. 20. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
én is Jangee-t szedek, jövőhéten kezdem el szedni a 3. levelet. Első hónapban végig volt pecsételő vérzésem,néha kis fejfájással mellé,a mellem egy picit nőtt,de fura,mert a 7 napos szünetben olyan,mintha visszaállna eredeti állapotába. Eddig megvagyok vele elégedve,7 napos szünet 4. napján jött meg eddig 2x viszont nekem ugyan olyan a mensim tőle,mint gyógyszer nélkül,annyi különbséggel,hogy nincs "előjele" és 5 nap helyett 4 napig tart,de első nap ugyan úgy fáj a hasam. Viszont nem tudom ez mennyire normális,mert mindenkitől azt hallom,hogy kevesebb lett tőle a menstruációja.
2017. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
viszont nekem a nőgyógyász azt mondta és a papíron is úgy van,hogy a menstruáció első napjától kell szedni!!!
2017. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!