Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett is...

Fogamzásgátló mellett is okozhat köztes vérzést a tartós stressz?

Figyelt kérdés
Ma megyek nőgyógyászhoz, éves szűrésre. Tudni kell rólam, hogy irtózatosan rettegek az orvostól, viszont ugyebár muszáj eljárni a dokihoz a gyógyszerem, meg az éves szűrés miatt. Két hete bennem van a para, hogy mi van, ha talál valamit, és voila, ma reggelre barnás folyásom lett, csak úgy, mint tavaly, amikor szintén nődoki előtt egy nappal indult meg a vérzésem. Ez szervi baj, vagy lelki okai vannak? Ja, és 2 éve szedem a gyógyszert, 21 éves vagyok.

2017. jan. 17. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy stressz hatására előfordulhat barna folyás. De egyébként mitől félsz ennyire? Ez nem normális.

20N

2017. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hipochonder vagyok, és sajnos van egy hajlamom nőgyógyászati gyulladásokra. Persze emiatt még fontosabb, hogy eljárjak, de egy hónapja még semmi bajom nem volt. Amikor tudatosítottam magamban, hogy lejár az egy év, és pár héten belül el kell mennem, előjöttek ilyen hasfájós, furcsán vérezgetős, szokatlan folyásos tüneteim, és annak ellenére, hogy tudom, hogy ez mind lelki eredetű, nagyon félek, hogy mi van, ha lát valami abnormálisat a doki, mikor megvizsgál.
2017. jan. 17. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj, ez a betegségektől való beteges félelem borzasztó. :( Próbáld meg leküzdeni, mert csak rosszabb lesz, és az egész életed mindig stresszes lesz! Légy pozitív. Semmi bajod nem lesz. A vizsgálat gyorsan véget ér majd, és az orvos mindent rendben talál. Ne parázz, mert csak jobban felborul a ciklusod (bogyó mellett is).
2017. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!