Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire gondoljak ha nem jött...

Mire gondoljak ha nem jött meg de már több napja fáj a hasam?

Figyelt kérdés
Már egy hete kèsik a menszeszem ès azota folyton fáj a hasam... De a mellem alatt a gyomrom környèkèn. Arra is gondoltam hogy terhes vagyok, de azt nem tudom hogy ugy lehetsèges-e hisz nem volt semmi szex csak ujjazás ès ennyi? De akkor mièrt kèsett ès mièrt fáj a hasam? Valami betegsèg?
2017. jan. 20. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni, azért fáj a hasad.
2017. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De már egy hete meg kellett volna hogy jöjjön ès azelött nem fájt... Csak most utána amikor már règ meg kellett volna hogy jöjjön. Ja ès egy hèt kèsès mèg nem sok ugye? Mennyi az átlag ami normális?
2017. jan. 20. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
"de azt nem tudom hogy ugy lehetsèges-e hisz nem volt semmi szex csak ujjazás" :Ebből a mondatból azt szűrhető le,hogy még biztos nagyon fiatal vagy,talán nem is állt még be.Vagy eddig rendszeres volt a menstruációd?
2017. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szokott kèsni de csak pár napot, viszont most egy hetet ès nagyon fáj a hasam. Ès ami meg törtènt, amit leirtam az már vagy 2 honapja volt... Szerintem annyitol lehetetlen a terhessèg... Csak akkor nem èrtem mièrt fáj ennyire a hasam..
2017. jan. 20. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért fáj, mert felfázhattál egy kicsit, és meg fog jönni.
2017. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor a terhessèg kizárva tutira?
2017. jan. 20. 20:45
 7/9 anonim válasza:
Ha csak ujjazás volt,hogyan lehetnél terhes?? Az ujjban nincs sperma.
2017. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ès az mit jelent ha ugye már egy hete meg kellett volna h jöjjön ès fáj a hasam de csak barna folyik?
2017. jan. 21. 13:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyre jobban fèlek, hogy valami baj van. Segítsetek lègyszi! 9 napja meg kellett volna h jöjjön ès csaj barna folyik.... Mi ez?
2017. jan. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!