Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a csillagjegytől függ két ember jövőének kapcsolata, személyisége, napja?

Figyelt kérdés
Nem értem, mégis mi kapcsolata lenne egy csillagjegynek és az ember személyiségéhez? Komolyan van aki ezzel kezdi az első randit hogy szia ugye nem kos vagy? Vagy mert én skorpió vagyok, akkor rögtön rossz ember is ? (azt hiszem az egyik legrosszabb csillagjegynek mondják...) Aki hisz ebben akkor nem kérek regényeket, egyszerű és lényegretörő válaszokat szeretnék,nem fogok nektek felvilágosodni és hinni ebben....

2016. nov. 26. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert ostobák.
2016. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként tényleg buták. Ebbe bele sem gondolnak. Meg van egy belső meggyőződés is az ezó felé, ami torzítja az elmét.
2016. nov. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Én pedig azt nem értem, hogy akit ennyire nem érdekel, nem érdekli, az minek olvas pl. itt ? Lehet buta sok ezós, de aki itt kötekedik velük, az pedig egy bunkó, aki azt hiszi körülötte forog a világ és csak az nem hülyeség, amiben ő hisz. Igazi lelki beteg nyomorék, aki ebben és a vallási kategóriában éli ki magát.
2016. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Mert tájékozatlanok. Csillagjegy, mint olyan, nem is létezik.


Csillagképek vannak, de semmilyen kimutatható hatást nem gyakorolnak ránk.


A földi életre a legmeghatározóbb hatást a Nap gyakorolja, mellette a Hold.


Addig jó, míg a csillagok nem hatnak ránk. Az nagy baj lenne.

2016. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Megfogalmazni sosem tudják, személyeskedni annál inkább.
2016. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez is egy módja a tipizálásnak és általánosításnak. Leegyszerűsít egy elég bonyolult dolgot.

Nálam már csak azért is kilóg a lóláb a sablonomnál, mert nem illek bele. Valahogy az életben ért hatások jobban rányomták az életemre a bélyeget, mint a csillagzatom állása. Ebből nekem annyi profit jutott, hogy 7 éve élek harmonikus párkapcsolatba egy olyan emberrel, akivel a csillagjegyeink alapján nem is illenénk össze.

2016. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért "olvasok" ilyeneket,mert más pl. érdekelne ezo-ban, de tele van ilyen kérdésekkel, meg ha olyan kedvem van, akkor véletlenszerű kérdéseket,és ott is gyakran szoktak ilyenek előjönni,a másik ilyen az álomfejtéses téma... Azoknak sem értem hogy miből gondolják emberek hogy van jelentésük, de sebaj, csak idegesítem magam ezen :D
2016. nov. 28. 22:43
 8/14 anonim válasza:

Nem attól FÜGG, hanem térkép egy személyes horoszkóp azok számára, akik értenek hozzá.

Csak magában a napjegy, amit kérdezgetnek, nem mond el mindent. Beszélgetés-témának elmegy.

2016. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%

Mert, az is befolyásolja és jellemzi, hogy milyen vagy, hogy milyen csillagok alatt születtél.


Pl: levegő jegyeknek nem levegő jeggyel kínszenvedés a párkapcsolat, akárki akár mi mond, ha nem hiszed próbáld ki.

2017. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!

Miért hisznek egyesek az asztrológiában?

Amiért a kínai horoszkópban, az angyalokban, a csillagszülöttekben, a Bibiliában, az összeesküvéselméletekben, a szcientológiában, a buddhizmusban, a taoban, a Kabbalah-ban, az iszlámban és egyéb ehhez hasonló megfoghatatlan, nem egzakt dolgokban.

Mert hinni kell. Ha nem saját magában és a saját döntéseiben, akkor valami magasabb rendűben. Úgy egyszerűbb.

2017. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!