Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexusos lányok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok ti elvesztettétek az apukátokat, vagy nem kaptatok apai szeretetet vagy más miatt jönnek be az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi volnék

2016. máj. 16. 09:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Más miatt. 19L
2016. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, elmondanád mi miatt? Légyszi!
2016. máj. 16. 09:29
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Rám se igaz egyik sem. Okát nem tudom.
2016. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

én pedig nagyon birom az ilyen lányokat.szeretek babusgatni tul sokat is talán és van ekinek ez már sok:)

tudom tisztelni becsülni őket hiába fiatalabbak akár 15évvel. én 33éves pesti srác.

2016. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Tapasztaltabb minden téren,figyel a nőre az àgyban ,hogy többször is elmenjen,nem pedig 5 perc alatt élvez el,és csak a sajât orgazmusa a fontos ,hanem a nőé is. Nem jàr bulizni. Nem viselkedik egy 5 éves szintjén. Nekem ezért elsősorban jobb egy idősebb férfival. Most nézd meg ,hogy mutatnék 25 évesen egy 19-20 éves fiúcska mellett... Remélem màr érted.
2016. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tök átlagos viszonyom volt/van apukámmal,mégis az ő korosztálya vonz legjobban,de minimum 10 évvel idősebbek keltik fel az érdeklődésem. Talán azért,mert az idősebb férfiak gyakran már tapasztaltabbak az élet sok területén,már lehiggadtak,magabiztosak,tudják mit akarnak az életben,hogy kik ők. Nem komplikálják túl a dolgokat,kiegyensúlyozottak. Nekem az ilyen személyiségű idősebb férfiak tetszenek nagyon. Külsőségekben pedig sokaknak kimondottan jól áll az ősz(ülő) haj,a férfias test,erő. Itt nem a testépítő alkatra gondolok,az nem jön be egyáltalán.
2016. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam biztosan más oka van.
2016. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem miért kell erre úgy tekinteni, mintha valami különleges oka lenne? Az miért normális, hogy valaki vele egykorúval jön össze? Azt hogy hívják, testvérkomplexus? Mert a durván a testvére korosztályába tartozó emberrel jön össze? Annak nem kell az okait kutatni? De annak igen, ha valaki tőle 10-15 évvel idősebbel van?


Főleg úgy mondom ezt, hogy szerintem az emberi történelem nagy részében sokkal-sokkal jellemzőbb volt, hogy a férfi volt az idősebb 10-20 évvel. És csak mostanában, az utóbbi pár században tolódtunk el abba az irányba, hogy a kapcsolatokban a felek kor szempontjából közelebb kerültek egymáshoz.

2016. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

én is kivancsi volnék, hogy ki miért


Kérdező, te is szereted az idősebb férfiakat vagy miért kérdezed?


Szerintem konkrétan vonzzanak valakit az idősebb pasit, mert nem volt apukája, és apai szeretete, hanem csak szimplán nem kapott olyan szeretetet fiatal korában, mint amire vágyott, és most egy idősebb (tegyünk fel pénzes) pasitól várja a megváltást.

Végülis ebben nincs semmi rossz, csak oda kell figyelni, mert van aki csak addig használ ki ilyen lányokat, amig le nem fekszik velük egyszer-kétszer.

2016. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Én 30 leszek, és most lesz a 10 éves osztálytalálkozóm. Azon volt lány osztálytársaim akik most vannak a 27-29 életéveikben, a zöme férjezett, és IGEN 37-50 a férjeik átlag kora.

Mért? Mert megfontoltak, kiakarnak tartani egy mellett, és nem akartak azzal "menősködni" ki mennyi csajt dönt meg.. Gyerekeik vannak, és boldogan élnek, mindemellett a középsuli alatt ismerték meg egymást.

Ezt hívják pedofíliának? (akkor 16 éves lány 30 éves pasival ...ja nem csak itt) - de a szerelem még mindíg tart...

2016. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!