Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol verzek ennyire?

Mitol verzek ennyire?

Figyelt kérdés
Mult hetfon megjott, a szokasos 30 nap helyett 2 hettel hamarabb, itt meg nem aggodtam,maskor is elofordult mar, de az elso ket nap a szokasostol elteroen semmi nem volt kb, aztan a harmadik nap ota eleg erosen verzek, es mar reg el kellett volna mulnia, de vasarnap is megint gyenge volt, azt hittem vegre elmulik de ma reggel ota megint erosen verzek es mar kezdek nagyon bepanikolni, a szuleimnek meg nem mertem szolni de mar felek, mi tortenhetett velem? 16/L

#menstruáció #fiatal #sokaig tart
2017. jan. 23. 06:02
 1/3 anonim ***** válasza:

8-10 napig simán tarthat. Ha annál több ideig folyik, menj dokihoz, mert lehet akár ciszta, ilyesmi is.

20N

2017. jan. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke, akkor addig varok, de igy is elegge megijedtem a hossza es az erossege miatt:(
2017. jan. 23. 06:30
 3/3 anonim ***** válasza:

16 évesen még változik a tested. Változhat a menstruáció is.

20N

2017. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!