Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, D mannózról mi a...

Lányok, D mannózról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni, ma hozzák és már tűkön ülök mindenki csak dicséri és nagyon jó lenne ha hosszútávon segítene valami. Kort is írjatok légyszi.

Üdv: egy 2 éve visszatérő hólyaghuruttal küzködő 20 éves lány



2017. jan. 24. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azóta már te is használod és van saját tapasztalatod róla. Én a 85g-os kiszerelésű D-mannose port rendeltem a naturvitamin.hu-tól, illetve mellé tőzegáfonya kapszulát is szedtem. A saját tapasztalataim szerint csak "tűzoltásra" jó a D-mannose, csodát nem kell várni tőle. Segített, míg rendszeresen használtam, de nem tűntek el örökre a panaszaim. Volt, hogy újra erősen visszatért, akkor háziorvos kért vizelettenyésztést, ami igazolta, hogy E.coli baktérium van a vizeletben és Sumetrolim kezelést kaptam rá. Egy darabig jól voltam, de újra vissza visszatértek a panaszok. Most 1-2 hónapja egész jól vagyok, sok folyadékot (tőzegáfonya teát, zöld teát, szénsavmentes ásványvizet) iszom, rétegesen öltözködöm, harisnyát hordok a nadrág alatt. D-mannose-t már csak akkor iszom, ha úgy érzem újra elő akarnak jönni a tünetek.
2017. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A d-mannose nagyon hasznos, egy ideig tökéletesen működött nálam is, de mostmár nagyon súlyos eset vagyok, így nem mindig hat maradéktalanul, de még mindig sikerült csak dmannozzal elmulasztanom a felfázást.
2017. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A D-mannóz nálam hosszútávon is hatott. 5 teljes évig voltam folyamatosan felvázva, ebből nagyjából 8 hónapig szedtem antibiotikumot, amíg antibiotikumot szedtem, addig nagyjából rendben voltam, majd pár hét múlva mindig kiújult. Sajnos későn találtam rá a d-mannózra...Fél évig folyamatosan szedtem, én a kapszulás változatot használtam, az első 1 hónapban napi 4-5 kapszulát vettem be, majd fokozatosan csökkentettem, kb három hónap után napi egy kapszulára. Ennek már 3 éve, és azóta nem jött vissza a betegség.
2017. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!