Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen míért nincs mellem?

13 évesen míért nincs mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon gáznak érzem hogy nem fejlődök úgy mint a többiek... mit tegyek?

2017. jan. 24. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
majd lesz nyugi, ha beindulnak a hormonok. Menstruálsz már?
2017. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ki tudja? Későn érő vagy vagy egyszerűen genetika. Van, akinek 30 évesen sincs valamirevaló melle nőként sem...

Ezzel nem tudsz mit tenni, vársz és reménykedsz.

2017. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellene, hogy legyen? Most nem azért, de a mi időnkben 13 évesen még csak 1-2 hormonzavaros osztálytársamnak volt melle.
2017. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már menstruálok
2017. jan. 24. 18:35
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem tudsz ellene tenni semmit. Ez van és kész.

Én nemsokára 15 leszek és nekem sincs és több velem egykorú oszt.tárasamnak sincs melle. Viszont van olyan ismerősöm akinek már 11 éves kora óta melltartót kell hordania. Majd lesz ne aggódj! Nekem már azért kínos, de neked hidd el még nem! Nem egyformán fejlődünk.

2017. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, mostanában egyre több ilyent lehet itt olvasni. Én ennyi idősen nem ezen agyaltam. Nekem nullás mellem volt ennyi idősen sőt még 15 éves koromban is. Későn értem. Most 19 vagyok és meg vagyok elégedve vele bár még most is úgy látom hogy növésben van a mellem. Ne aggódj ezen.
2017. jan. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 éves korodig még bőven nőhetnek.
2017. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!