Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 evesen nohet meg a mellem...

18 evesen nohet meg a mellem vagy remenytelen?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok de szinte alig van mellem. Nagyon zavar mert ha felveszek egy kisse dekoltalt felsot szinte nulla dekoltazsom van. Nem vagyok vekony lany (60kg) vagyok szoval nem tudom miert nem a testemhez arányos mellekkel aldott meg a termeszet. A meretem epp hogy B .Nohet meg ,vagy termeszetes uton nincs ra valami segitseg?
2016. júl. 28. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
18 evesen mar nem novekszik. De van ra megoldas. Ne vegyel fel dekoltalt felsot.
2016. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hormonális változások után nőhet, de erre senki sem tud garanciát adni. Tehát ha elkezdesz fogamzásgátlót szedni, nőhet (nekem nőtt, de volt olyan barátnőm, akinek nem változott az alakja, ez is alkat kérdése), aztán ha terhes leszel, várhatóan megint nőni fog a melled (ami szoptatás végeztével vagy kisebb lesz, vagy marad, nekem mondjuk másfél méretet nőtt sajnos).
2016. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nőhet. Az életkorral változik az alakja.
2016. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőhet még, csak nem valószínű hogy fog. Terhességtől, fogamzásgátlótól valószínűbb. Amúgy én pont hogy attól félek hogy nő, mert szeretem hogy csak A-s:D 19l
2016. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nőhet ha úgy van. Nekem 20-21évesen nőtt fél kosarat úgy hogy súlyra nem változtam, átalakult a zsíreloszlásom, nőiesedtem egy csomót.

Fogamzáságátló, terhesség befolyásolja majd.

Kérdezd meg tesód, anyukád hogy neki mikor állt meg, mekkora volt a terhesség előtt, mert jó eséllyel ugyanazt örökölted.

2016. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)!
2016. júl. 31. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!