Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz már ennek vége?...

Mikor lesz már ennek vége? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy éve fedeztek fel nálam HPV vírust egy P3as nőgyógyászati eredmény után. (Akkor 3féle volt megtalálható a szervezetemben,2 magas rizikófaktorú,1 alacsony kockázatú.) Mostanra 1 magas kockázatú maradt,de sajnos pont a 16-os genotípus. Jövőhéten kiderül a citológiám eredménye is,reménykedem,hogy nem P3as,mert akkor konizációra kerül sor.... Másfél év alatt 4 citológiát csináltattam ebben a sorrendben lettek eredményeim: P3,P2,P2,P3...és most várom az 5-et.

Sajnos sokat olvasok erről a témáról,talán többet is mint kellene és eléggé meg vagyok ijedve a sok riasztó véleménytől (mennyi féle daganatot okozhat),főleg így,hogy már lassan másfél éve van ez az állapot. Mióta tudatában vagyok ennek a problémának,méginkább odafigyelek az egészségemre...vitaminokat szedek,gyógyteákat iszom,odafigyelek a cukros ételek-italok elkerülésére...

Egyébként az orvosom tanácsára megkaptam a hpv vírus elleni 3 injekciót is.

Nagyon szeretnénk már babát a párommal,nem tudom hogyan lehetséges ez,ha tartósan fenn fog állni ez az állapot.

Nagyon el vagyok keseredve.


Köszönöm szépen ha a tanácsaitokat és a tapasztalataitokat megosztjátok velem!


2017. jan. 25. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy és ez hanyadik partnered?
2017. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


26 éves vagyok,és a 3. Igazából csak évekig tartó kapcsolataim voltak.

2017. jan. 25. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!