Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan szedethetem le ezt a...

Hogyan szedethetem le ezt a szemölcsöt?

Figyelt kérdés
Van egy szemölcs (max. 3miliméter átmérőjű) a nemiszervemen....majdnem 3 éve ott van és nem is zavar semmiben csakhát nem valami esztétikus....meg a borotválkozásnál is akadályoz engem....most még nincs nagy jelentősége mert csak én látom de egyszer majd gondolom más is fogja és nem szeretném ettől bármilyen módon feszélyezve érezni magam....hogyan szedethetném le? Illetve van valami káros hatása ha véletlenül leborotválom? Mit lehet ilyennel kezdeni? 15/L
2017. jan. 26. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész a nemi beteg gondozóba ezzel igazából vagy egy urológushoz de ő úgy is tovább küld egy gondozóba majd ott adnak rá oldatot amely leszedi.
2017. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat félre olvastam,és az "urológus" szó helyére egy nőgyógyászt akartam írni.
2017. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uristen. !!! Mond meg az anyukadnak h vigyen el a nogyogyaszhoz es mutassatok meg neki! Lehet nem is szemolcs. Ha mar 3 eve ott van az nagyon sok ido! Az en szemolcsomet lefagyasztottak de az hpv miatt volt. Ha nem elsz nemi eletet akkor nem igazan lehet neked hov miatt. Volt egy fibromam is a comb hajlatnal. De az nem szemolcs! De azt is leszedettem!
2017. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!