Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér színű, kocsonyás anyag...

Fehér színű, kocsonyás anyag van szinte minden nap a bugyimban, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar.

2017. jan. 27. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fehérfolyás. Hasznláj tisztasági betétet
2017. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nemsokára meg fog jönni ha még nincs meg. Bár nekem még majdnem 1 évig eltartott miután először jött ez a "fehér színű cucc". Használj tisztasági betétet.
2017. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fehér folyás, ami teljesen természetes dolog.

És ha nem olyan sok, akkor nem szükséges még tisztasági betétet sem hordanod, mint ahogy az előzőek írják, mert a tisztasági betét mindennapos használata egyáltalán nem egészséges.

2017. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
#3 Köszönöm, nem tudtam, hogy inkább meg kéne várnom míg átázik a gatyám is.
2017. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Hát ha neked annyi van, hogy átázik a gatyád, akkor sürgősen fordulj orvoshoz!
2017. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, nem tudtam, hogy inkább meg kéne várnom míg átázik a gatyám is."

Nem tudom, nem megy az értelmezés? Azt írtam, ha nem olyan sok, akkor nem szükséges a tisztasági betét. És azzal sem írtam semmi hülyeséget, nyugodtan kérdezz meg egy orvost róla, hogy a tisztasági betét mindennapos használata inkább ártalmas, mivel nem tud tőle rendesen szellőzni a bőr.

És ha neked olyan sok van, akkor meg valóban fordulj orvoshoz, mert az sem egy jó dolog!

2017. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Erről tényleg nem tudtam, de ezt csak példának írtam.

Ha a gatyám nem is, de engem már az is idegesít, ha a bugyimon érzem

2017. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig így van. A tisztasági betétek egy része műanyag, amitől nem tud szellőzni a bőr, így könnyebben teremtődik egy olyan közeg a hüvelynél, ami tökéletesen kedvez pl. a gombák szaporodásánál és aki arra fogékony, annál könnyen kialakulhat az állandó tisztasági betét használatától gombás fertőzés.
2017. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
köszönöm, úgy néz ki minden nap tanul valamit az ember :D
2017. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Én is minden nap használok tisztaságit,nagyon vékonyat,ha kell cserélgetem is töbször.Nem sok van,de hogy nyálkás,trutyis legyen a bugyim az nagyon is zavarna


Fehér folyásod van,minden nőnek van,van akinek több,van akinek kevesebb van,pici szaga lehet,színe fehér,átlátszó vagy amikor picit szárad a folyás halvány sárga is lehet

2017. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!