Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok, hölgyek, akik...

Nők, lányok, hölgyek, akik gyakran fel szoktak fázni! Bevált Nektek a gyapjú bugyi? Melegít?

Figyelt kérdés

Tényleg gyapjúból van???


1 db 6500.- Ft. Ti mennyiért vettétek, hol érdemes venni?


Akkor fektetnék bele, ha tényleg jó!



2016. okt. 3. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Felfázás nem a hidegtől van, hanem bakteriális eredetű... Attól függetlenül biztosan jó télre a gyapjú bugyi. Nyárra nem, beleizzad a nunci...
2016. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem szoktam felfázni, csak úgy gondoltam, hogy akik felfáznak, talán hordanak gyapjú bugyit.


Nekem fázós a fenekem - ezért kérdeztem! :-) Télen szeretném hordani.


Köszi, hogy írtál!

2016. okt. 3. 12:22
 3/16 A kérdező kommentje:

Amúgy ezt olvastam az előbb:


" Hideg és baktériumok is okozhatják a felfázást


Dr. Rosta Gábor elmondása alapján kétféle felfázás létezik. Az egyik, az elnevezésnek megfelelően, valóban a hideg miatt van. Ebben az esetben jellemzően vizelési tünetek jelentkeznek, azaz gyakoribb inger, illetve a vizelés végén kisebb, ritkán erősebb fájdalom érezhető.


Általában egyik pillanatról a másikra alakul ki, és ugyanúgy el is múlik. Ez a fajta felfázás nem nőgyógyászati betegség, ilyenkor a szokásos nőgyógyászati tünetek - folyás, viszketés, váladék - nem jelentkeznek, az alhasi fájdalom egyértelműen a vizeléshez köthető.


Ha a tünetek néhány napig eltartanak, akkor már bakteriális gyulladásról beszélhetünk. A hólyag és a kismedencei terület, azaz a húgyúti és a nőgyógyászati szervek nagyon közel vannak egymáshoz - ez az egyik oka annak, hogy a nők egy része a nőgyógyászt keresi fel, amikor felfázik. A másik ok pedig az, hogy a tünetek megjelenése sokszor összeköthető a szexuális együttléttel, úgy tűnhet, mintha annak során fertőződött volna meg valaki."

2016. okt. 3. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, bevált. Bár a kinai frottir bugyi is jó.
2016. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi.


A kínai frottír bugyiról még nem hallottam. :-)

2016. okt. 4. 14:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, annak is lehet következménye, ha pl.hideg kőre ülünk, de az inkább vesegondot okoz. Amúgy szerintem a probléma oka nem helyben keresendő, sokkal inkább lábról, derékról szerezzük be a problémát (télen túl vékony lábbeli, kilógó derék stb.), tehát szerintem többet ér egy derék melegítő, mint a vastag bugyi, abba télen is bele lehet fülledni. Jól szellőző 100% pamut bugyi, réteges öltözködés, vastag cipő, és gond nem lehet. :)
2016. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A 2. hsz-ban már megírtam, hogy nekem a FENEKEM fázós.
2016. okt. 5. 08:09
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez is az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__78..


Pár hónappal ezelőtt tettem fel azt a kérdést.

2016. okt. 5. 10:39
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Oké, ne harapd le a fejem, általánosságban válaszoltam. :) Nekem volt valami thermal harisnyám, futós, de hideg ellen, nem fogyáshoz, na az meleg volt, mint a dög! Inkább ebben az irányban nézelődj. Az izzasztó nadrág, amit a másik kérdésben linkeltél, az messze nem ennek a célnak felel meg. A téli futócuccok amúgy is jók (ruha alá melegíteni), csak kicsit zsebbe kell nyúlni.
2016. okt. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hol haraptam le?


Köszi az ötletet. Így keressem: thermal harisnya? (Te hol vetted?)

2016. okt. 6. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!