Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Valami baj?

Ez mi lehet? Valami baj?

Figyelt kérdés
Nott egy db hatalmas nagy "pattanas" szeruseg a puncimon. Ez mi lehet? Csak 1 db van belole, de az nagyon nagy. Most nyomtam ki ,es genny is jott belole. 15eves vagyok. Reg borotvaltam le ,es 4napja kezdtem el ujra folyamatosan borotvalni nap mint nap. Kemeny is volt mar a szor es ugy vittem vegig a borotvat:S

2017. jan. 28. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet egy begyulladt szőrtüsző, nem kellett volna nyomkodni, jód is leszárítaná, kend be párszor Betadinnal.
2017. jan. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy eltömődött faggyúmirigy gyulladt be.A szőrtüszők egybe nyílnak a faggyúmirigyekkel és ha egy szőrszál a szőrtelenítés után a bőr alá nő,akkor elzárja a mirigy kivezetőnyílását,amitől az megduzzad. Ha ott a bőrt sérülés éri,akkor az begyullad és begennyesdik. Most,hogy gennyes kend be Betadine-nal.Ha szerencséd van,akkor ettől a gyulladástól a benőtt szőr is kifordul és kiürül a faggyúmirigy is.
2017. jan. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!