Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap suli és muszály hogy...

Holnap suli és muszály hogy elmúljon!?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egy órája , tisztára nyugodtan ültem és egyszercsak mintha bepisiltem volna . Átázott az egész gatyám. Azthittem ,hogy ez elmúlik de nem . Előbb megint ugyanez átázott a másik gatyám is . Fehér darabkás folyásom van . Ez mitől lehet ? Vagy hogy múlhat el? Holnap suli , és nem akarok bepisilni ?

2017. jan. 29. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem bepisiles .a huvelyedbol jon valószínű valami gond van. Tegyel be betétet .hany eves vagy ? Szólj anyukádnak mindenképp o majd elvisz orvoshoz mivel ilyen mértékű folyas nem normalis.egyebkent szokott lenni folyasod ,menstrualtal mar?
2017. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
12 éves és még nem menstruáltam
2017. jan. 29. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Jelezheti azt is hogy meg fog jonni .van mas tüneted is ?viszketés ,pirosság ,kellemetlen szag(marmint a váladéknak)? Ha bármelyik is van akkor viszont biztos h elkaptal valamit es akkor orvoshoz kell fordulni.szoval szerintem mindenképp mond el anyukádnak vagy ha van nagy tesod es lany es neki konnyebb akkor kérj tole tanacsot
2017. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szaga nincs :(

De viszont szörnyen kivan az arcom pattogva

2017. jan. 29. 20:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Pls még mindig
2017. jan. 29. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megfog jönni, vagy fertőzésed van. Tegyél be egy betétet, hogy ne kelljen folyton átöltözni és figyeld a tested tüneteit, ha viszketsz, fájsz odalent akkor szólj anyukádnak és irány a nőgyógyász.
2017. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De termeszetesen ha a problema na is fent all mond el anyukádnak ,jobb ha tud rola az is lehet hogy tanácsot is tud adni.
2017. jan. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!