Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy holnapra...

Mit tegyek, hogy holnapra elmúljon a menstruációm?

Figyelt kérdés
Már a vége felé vagyok a dolognak, de holnap fürdőbe megy a család, és én is szeretnék.
2016. okt. 29. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. A fürdőzéshez használj tampont.
2016. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondjam vagy tampont használsz, vagy nem mész.
2016. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 14 éves vagyok és még nem használtam tampont. Itthon csak normál méretű tamponok vannak, de még nem mertem megkérni anyukámat, hogy minit vegyünk nekem
2016. okt. 29. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél magadtól. Biztos van zsebpénzed, veszel egy kis dobozzal és kipróbálod.
2016. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél magadnak, én is egyszer a Balatonnál jött meg, akkor vettem. Azóta szinte csak azt használok. Végül vízbe nem mentem, mert félek, hogy kilógna a madzag. De, ha úgy alakulna, akkor használnék ott is, nélküle nem szabad.

Ha van otthon tampon, akkor anyukád biztos megengedi, hogy azt használj. Előtte azért otthon próbálkozz, lehet nem sikerül elsőre.

2016. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi! De baj, ha a normál tampont nem tudom használni?
2016. okt. 29. 15:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Én 20 évesen is minit használok, mert nincs annyi vérzés, hogy a normál rendesen felcsússzon. Fájdalmat meg feleslegesen nem okozok magamnak. :D

2016. okt. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!