Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban okozhat problémát a...

Valóban okozhat problémát a szülésnél, ha csípőficammal születtem?

Figyelt kérdés

Nyilvánvalóan anno ezt még babakoromban kezelték, mára semmi tünete nincs, a járásom, testtartásom kifogástalan, szóval ebből a szempontból jól "megjavítottak" anno az orvosok. Ugyan nem sportolok, de régebben volt rá példa, és nem okozott semmi problémát. A térdem ficamodott ki sokszor, de az nem ugyanaz :D


De most a nagynénim mondta, hogy még mielőtt elkezdünk próbálkozni a babával (ami hamarosan lesz), még röntgeneztessem le, nézzék meg orvosok, hogy valóban okozhat-e problémát, elvégre babával a hasamban már nyilván nem röntgeneznek.


Ebbe ugyan nem gondoltam bele, de a nagynénim hajlamos néha túlaggódni apróságokat is, szóval gondoltam, mielőtt még elmegyek ilyen-olyan kivizsgálásokra, érdekelne, hogy ennek valóban van alapja? Szeretnék természetes úton szülni, de ha ez akadályozna benne, akkor jó lenne előre tudni róla és úgy felkészülni majd a szülésre.


2017. jan. 30. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha helyre raktak anno és a fejlődésed során nem jött elő semmilyen probléma akkor szerintem túlaggódás. Ha voltak vele gondjaid a baba korodon kívül akkor egy rtg nem árt.
2017. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!