Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer mellett nem jött meg?

Gyógyszer mellett nem jött meg?

Figyelt kérdés

Olvastam hasonló kérdéseket itt, de nem találtam pontosan választ.

Szóval a helyzet, hogy kb. 2 éve szedek fogamzásgátló tablettát, gond nélkül.

Az előző levelemet véletlen egy nappal hamarabb kezdtem el.(viszont azt olvastam, hogy ez nem jelenthet gondot)

A megvonásos vérzés előtti időszakban eléggé barnáztam, több napig. Előtte kb. két héttel volt utoljára szexuális kapcsolatom. Ezután a szünet alatt is csak enyhébb barnázásom volt. Gyógyszerek, stressz mennyire befolyásolhatják ezt? Valaki tapasztalatok?



2017. jan. 30. 13:44
 1/2 anonim válasza:

Szia

Ez pár dolohtól függ (pl: milyen erős a vérzés neddig tart)

Meglehet hogy ez az oka a stressz 99% ban befolyásolja nekem is vólt már ilyen de uttánna eléggé felborultak a ciklusaim nekem segitett a forró víz sok has (méh) maszirózás



Következő hónapban sedd úgy kint elötte ha utánna sem jobb menny el nődokohoz ő majd megmondja hogy szedd hogy jó legyen! 😉🌷

2017. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szija.nálam is ugyan ez volt és mára van e 2 éves gyönyörű kislányom😍
2017. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!