Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Soha nem lehet barátom, mert...

Soha nem lehet barátom, mert mindig fájdalmas a nemi élet?

Figyelt kérdés

Már rég nem élek nemi életet.Pontosabban másfél éve volt az utolsó...

Számtalan nőgyógyásznál jártam de semmmi.Volt amikor Candida volt a gond, kikezelték utánna annyira nem fájt csak picit de mostmár megint fáj a szeméremtestem..



Ég,csip mikor ülök is van fehér folyásom..Egy hónapja mégsem talált semmit a doki...


Már belefáradtam és egy ilyen kisvárosban sok lehetőségem sincs, azt hiszem az egész életemet igy kell leéljem...



2017. jan. 30. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy 1 hónapja nem volt semmi, most simán lehet. Egyébként meg egyszer szánd rá az időt és a pénzt, keress akár egy másik városban egy normális magándokit, ha rendesen kikezelnek, nem lesz semmi bajod. Ha nem csináltak tenyésztést, akkor sem diagnosztizálni nem lehet, sem hatásosan kezelni, maximum tippelgetni.


Ha meg tényleg nincs semmi, akkor használjatok síkosítót.

2017. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiprobalhatnal valami huvelyflora helyreallitot.Es,ha mesz dokihoz kerd meg,h kivul is rendesen nezzen meg,h nincs-e valami rendellenesseg.
2017. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas a szex,akkor a férfi nagyon erőszakos!Kevés az előjáték,amire úgy felizgulnal,hogy a pénisze usszon a huvely valadekban!Akkor nem lenne fajdalmad!
2022. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!