Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A méhlepényt fájdalmas megszülni?

A méhlepényt fájdalmas megszülni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fajdalmas, csak mar nem volt erom kinyomni. Mert azt is ugyan ugy kellett volna, mint a babat. Belolem ugy nyomkodtak ki. Na, az fajt, ahogy nyomtak a hasam. De mikor jott ki, csak valami meleget ereztem kicsusszanni.
2013. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem egyáltalán. Könnyű gyors szülésem volt de így se tűnt fel mikor jött ki a méhlepény. Szóval sztem nem fáj.
2013. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem is csak az fájt hogy megnyomta a hasam,de közbe nekem is nyomnom kellett,pikk-pakk kint volt
2013. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz szülésem volt, de a méhlepényt nem éreztem, csak már akkor nagyon fáradt voltam ls alig bírtam tartani a lábaimat.
2013. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt konnyu szulesem, de a mehlepenyt nem volt fajdalmas megszulni
2013. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sógornőm szerint fáj
2013. szept. 6. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 3× szültem, de nem fájt. A szülés után ez már annyira semmiség, hogy meg sem érzed.
2013. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Belőlem a gyereket is és a méhlepényt is kinyomták.

Nekem borzasztóan fájt.

De a lepény kevésbé még így is.

2013. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem volt fájdalmas egyáltalán nekem. Csak valami meleg csusszant ki, ahogy az egyik előttem szóló írta.
2013. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nehez szulesem volt. De a mehlepenyt meg sem ereztem..nem is emlekszek hogy nyomtam volna..nem voltam magamnal sztem kinyomtak belolem..miutan kibujt a gyerek csak megkonnyebulest ereztem..meg a 2 oras varrasra se ugy emlekszek hogy fajdalmas lett volna.
2013. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!