Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelyi folyásom van...

Nem múló hüvelyi folyásom van már fél éve. Menjek el magánorvoshoz?

Figyelt kérdés

Még augusztusban kezdődött és voltak szünetek a folyások között. Max egy hónap volt egészséges időszak ezalatt a 6hónap alatt. Ez a negyedik alkalom hogy újara visszatért a fertőzéses állapot. A harmadik fertőzés után egy hét múlva jött a legújabb. Rendelőt váltottam most. Egy kivételével mindig más baktériumok voltak. Rendszeresen tisztálkodom és minden tisztasági alapkövetelményt betartok. Megint írtak fel nekem kúpot meg hüvelyflóra helyreállítót, de az orvos is azt mondta hogy ez bármikor visszatérhet. Azt mondta, nőknél elő szokott fordulni a visszatérő folyás, ez normális, majd el múlik. Azt javasolta szex után és menstruáció után használjak hüvelyflóra visszaállító kúpot. A partnerem állandó és óvsuerrel védekezünk. A fogamzásgátlót egy hónapja hagytam abba mert egy év szedés után migrénem volt, és hormonteszt nélkül írta fel még 17éves koromban. Amint megtudtam hogy hormonteszt is kellett volna az eljárásnak megfelelően abbahagytam nőgyógyász javaslatára.

De a lényeg, hogyha újra előjön a fertőzés menjek el inkább magánorvoshoz budapestre? Tudom hogy drága.

A válaszokat előre köszönöm. Saját tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. És az is érdekel hogy aki hasonló cipőbe járt hogy viselte lelkileg.



2017. febr. 1. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A párodat nem kezelték egyszer sem? Egy időben tünetmentesség esetén is kezelni kell a pár mindkét tagját az óvszer ellenére is. Mert akkor annyi a gond hogy ő visszafertőz.
2017. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen kezelték, de akkor is visszajött, most nem írt fel neki semmit sem az orvos
2017. febr. 1. 15:54
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindig ki volt kezelve, egyedül most nem írtak fel neki semmit
2017. febr. 1. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak baktériumok voltak, vagy gomba is? Az óvszertől például be lehet gombásodni.

Én nagyon hosszú ideig jártam hüvelyi fertőzésekkel (gomba, vegyes baktériumflóra) nődokihoz miközben kezelték a férjem, de semmi nem hatott. Rengeteg "gyógyszert" kipróbáltam már, de az egyetlen eredménye ami lett, hogy ismét többezer forinttal megrövidítettek. Úgy döntöttem nem terhelem a szervezetem több haszontalan kemikáliával. Grape Vital cseppet vettem. Ez egy teljesen természetes fertőtlenítő. Lefertőtlenítettem az újjam ezzel a cseppel, majd miután letelt a hatóidő, ugyanezzel a cseppel bekentem párszor egy nap a hüvelyfalam. Ezt annyi napon keresztül csináltam, míg el nem múltak a tünetek.

2017. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mimdkettőtöknek a válasz,

Amúgy volt egyszer kevés gomba telepem de az akkor volt mikor még fogamzásgátlót szedtem. Úgy tervezem hogyha meggyógyulok és újra elkapom azonnal magánorvost keresek fel, ha az sem válik be akkor étrendet változtatok és elkezdem én is ezeket a természetes dolgokat kipróbálni

2017. febr. 1. 21:35
 6/12 A kérdező kommentje:
Eléggé el vagyok keseredve, alapjáraton túlságosan érzékeny vagyok, ti hogy viseltétek el?
2017. febr. 1. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:

olyan is van hogy nem bírjátok egymást "úgy"

vagy esetleg bocsi hogy megkérdezem de arra nem gondoltál hogy megcsalt?

vagy nincs candidád?

az se jó hogy már összevissza lettél kezelve mindennel :( annó nekem is volt ilyenem és nekem méhszájsebem is lett tőle ami szerencsére magától elmúlt és hálisten azóta gombám nem is volt

engem az óvszer is irritál bár akkor se gomba lesz hanem viszketés

lehet felkéne keresned egy másik orvost

2017. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam hogy nem bírjuk úgy egymást, ettől nagyon félek. Megcsalni viszont tudom hogy nem csalt meg, 100%. Nekem volt már méhszájsebem amúgy. Arra gondoltam hogy végigcsinálom ezt a kezelést és ha nem válik be felkeresem a magánorvost. Köszönöm válaszodat :)
2017. febr. 2. 08:45
 9/12 A kérdező kommentje:
De a méhszájseb meg semmi nem tud elmúlni magától ha jól tudom. De nincs gombám
2017. febr. 2. 08:46
 10/12 anonim ***** válasza:

de eltud :) nekem 2 orvos is mondta hogy van, rendesen megvizsgáltak és meggyógyult magától, emiatt kellett fél!! évente rákszűrésre is járnom :/ most már elég évente mert nincs bajom!

kívánom hogy gyógyulj meg, tudom milyen rossz én is átestem ezen és ne stresszelj az is kihozza ezt

2017. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!