Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelyi folyásom van...

Nem múló hüvelyi folyásom van már fél éve. Menjek el magánorvoshoz?

Figyelt kérdés

Még augusztusban kezdődött és voltak szünetek a folyások között. Max egy hónap volt egészséges időszak ezalatt a 6hónap alatt. Ez a negyedik alkalom hogy újara visszatért a fertőzéses állapot. A harmadik fertőzés után egy hét múlva jött a legújabb. Rendelőt váltottam most. Egy kivételével mindig más baktériumok voltak. Rendszeresen tisztálkodom és minden tisztasági alapkövetelményt betartok. Megint írtak fel nekem kúpot meg hüvelyflóra helyreállítót, de az orvos is azt mondta hogy ez bármikor visszatérhet. Azt mondta, nőknél elő szokott fordulni a visszatérő folyás, ez normális, majd el múlik. Azt javasolta szex után és menstruáció után használjak hüvelyflóra visszaállító kúpot. A partnerem állandó és óvsuerrel védekezünk. A fogamzásgátlót egy hónapja hagytam abba mert egy év szedés után migrénem volt, és hormonteszt nélkül írta fel még 17éves koromban. Amint megtudtam hogy hormonteszt is kellett volna az eljárásnak megfelelően abbahagytam nőgyógyász javaslatára.

De a lényeg, hogyha újra előjön a fertőzés menjek el inkább magánorvoshoz budapestre? Tudom hogy drága.

A válaszokat előre köszönöm. Saját tapasztalatokra is kíváncsi vagyok. És az is érdekel hogy aki hasonló cipőbe járt hogy viselte lelkileg.



2017. febr. 1. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De el tud múlni a méhszájseb magától! Hónapokig tartó fertőzéses állapot alatt alakulhat ki, és ennek a fordítottja is igaz, csak hónapokig tartó egészséges állapot alatt tud magától meggyógyulni.
2017. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszönöm a válaszokat és a jókívánságot :)
2017. febr. 2. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!