Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha véres a folyásom?

Normális ha véres a folyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Ma este vettem észre, hogy véres volt kicsit a folyásom. Január 11-én volt meg utoljára a menstruációm, szóval az még nem lehet, mert nekem nem szokott ilyen hamar megjönni. Nagyon aggódom, mert velem még nem volt ilyen, és remélem nincs semmi komolyabb bajom. Ha valaki tud az legyen szíves segítsen nekem!:)

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2017. jan. 29. 00:04
 1/8 anonim válasza:
100%
Éltél nemi életet mostanában? Védekezel rendesen? Vagy szedsz fogamzásgátlót? Mivel ez lehetett beágyazódás is. Pár nap múlva lőj el egy terhességi tesztet, vagy keresd fel a nőgyógyászodat. A véres folyás sohasem normális.
2017. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még csak 15 éves vagyok, és szűz:)

Nem lehet hogy a peteéréstől van? Vagy attól nem lehet ilyen? A válaszodat nagyon szépen köszönöm!:)

2017. jan. 29. 00:11
 3/8 anonim válasza:
Mivel még fiatal vagy, akkor lehet, hogy még nem állt be rendesen a menstruációd. A te korodban előfordult velem is ilyen, nincs semmi probléma. De, ha nagyon aggódsz beszélgess el édesanyáddal, vagy egy hozzád közelálló megbízható felnőttel a témáról.
2017. jan. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát 2 éve jött meg legelőszőr a menstruációm. És ilyenkor még lehetséges hogy nem állt be rendesen? Mindenképpen beszélni fogok a szüleimmel. Köszönöm a segítségedet!:)
2017. jan. 29. 00:18
 5/8 anonim válasza:
68%
De aranyos vagy :) Vigyázz nehogy megkörnyékezzenek ám itt a perverz taták :O
2017. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól betaláltad a kategóriát hülye p1csa.
2017. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de most írok előszőr ide, és nem tudom hogy kell a kategóriákat beállítani..:)de majd megoldom. Nem vagyok p*csa..csak aggódtam és gondoltam segítséget kérek.
2017. jan. 29. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os, hogy te mekkora paraszt vagy...! Besz..rás.

Kérdező, ahogy előttem is írták, a véres folyás ált. nem normális dolog (de azért ne ijedezz nagyon, a női szervezet érzékeny teremtés, sok-sok apróság "beleszólhat" a hormonháztartásodba, szal no para). Ha egy-két napon belül nem múlik el, szólj anyudnak, valszeg elvisz nődokihoz.

2017. jan. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!