Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha anyukámnak nincs menzesze,...

Ha anyukámnak nincs menzesze, teherbe eshetett?

Figyelt kérdés

Hormonális problémái miatt nem volt menzesze jó pár éve. Mikor kérdeztem akkor mondta hogy valami hormonkezeléssel lehetne ezt helyrehozni, sajnos most nem tudom megnevezni pontosan a hormon nevét.

Másfél éve van egy élettársa és mostanában egyre többet hülyéskedett azzal, hogy milyen jó lenne neki egy babuci, de eléggé idős már hozzá(41) és amúgy is drága a kezelés.

Épp a minap láttam, hogy furcsán nagyobbacska lett a hasa. Rögtön arra gondoltam, hogy mi van ha mégis valami csoda folytán teherbe eshetett? Nem védekeznek.

Létezik, hogy ha nincs menzesze teherbe essen? Néha van egy 1-2 napig nagyon enyhén pirosas folyása- ennyiből áll nála.

19L


2017. febr. 1. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik.
2017. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vérzés nélkül is lehet peteérése, főleg ha van ilyen 1-2napos vérezgetése. A hormonális probléma nem mentesíti az embert a védekezés alól, ugyanis nem tudni mikor milyen időszaka van ezeknek, PCOS mellett is volt barátnőm aki simán terhes lett, ő is azt hitte esélye sincs mert nincs menzesze. Abban a hónapban volt pont peteérése pechére..
2017. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Na figyelj ha egy gyereket átlagosan 9 hónapig kell a méhben kihordani és neki meg már "jó pár éve" nincs menzesze akkor itt valami hibádzik a has meg nem csak babától nőhet hanem attól is ha sokat eszik a viccelődés ebben a korban a gyerekkel normális ja és a has az nem egyik napról a másikra változik anyit hogy nagyon szemmel látható legyen :)
2017. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Hát azért is nem védekeznek mert nem bánnák, ha esetleg baba lenne a vége.

Annyit azért tudok, hogy nem csak attól nő a has :P Csak úgy egybefüggött azzal a témával ami mostanában megy, meg mondta hogy az étvágya is nagy.

És eszembe jutott, hogy ha ennyire vágyik is rá, nem is védekeznek, esetleg ilyen helyzetben is becsúszhat-e ?

Ezek szerint igen. Én örülnék neki. Egyébként nem egyik napról a másikra láttam, egy héten kb 2 nap látom őt és igy eléggé észre lehet venni a változást.

2017. febr. 1. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy várandós-e mit találgatsz!:)
2017. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem tudja ő sem, csak mikor megemlitettem a hasát, akkor nézett nagyot hogy hoppá, az étvágya sem kicsi azért mostanában, de szerinte igy nem lehetett az. De tesztet fog venni csak érdekelt hogy lehetséges-e?
2017. febr. 1. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetseges. Majd ird meg, jon e a teso :)
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hát majd holnap leteszteli, meg később elmegy ultrahangra, és megtudja.:)
2017. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!