Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sztorik szeretnék arról hogy...

Sztorik szeretnék arról hogy ki hogy élte meg azt nyaraláson/ kiránduláson volt menzesze, én nagyon aggódok mert pont a kirándulás középén jön meg. Valaki megnyugtatna? 14/l

Figyelt kérdés

2016. szept. 12. 17:13
 1/4 anonim válasza:
Használj tampont
2016. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyáztam egyet és elővettem a tampont.

Ha esedékes volt hogy megjöjjön, de még nem volt semmi előjele (hasfájás) és nem lett volna lehetőségem tampont használni, akkor reggel betettem egy betétet. Kellemetlen, de parázni nem kell...

2016. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy tengernél nyaraltunk (1 hétig, végig ez volt a program), kissé kiakadtam; volt olyan, hogy ismerősnél voltunk Németországban; volt hogy 3 napig voltam Németországban, végig ez volt (első nap aludni se tudtam emiatt, annyira görcsöltem); volt hogy rokonoknál voltunk 3 napig, ebből szerencsére csak egy nap volt olyan

kb szerintem ennyi, jókat szenvedtem, de túléltem :) ez ilyen dolog...

U.I: 14 évesen még nem hiszem, hogy beállt már, reménykedj, hogy késik kicsit... ;)

2016. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar taborban meg, es nagyon hulyen ereztem magam, de igazabol nem tortent semmi, csak vegigparaztam az ejszakakat nehogy atazzak. Javaslom, hogyha hajlamos vagy erre Te is, akkor vegyel fel minel tobb mindent (+bugyi/gatya) meg magad ala terits valamit, ami a sajatod es nem baj ha veres lesz (pl egy mar hasznalt polod, vagy kulon viszel erre egy torolkozot) mert az eleg ciki lenne, ha az ottani lepedot osszekoszolnad. Meg rossz volt, hogy a wc-ben nem volt szemetes esa hasznalt betettel folyton a kulon nagy kukahoz kellett volna menjek, de ugy ereztem, hogy ez tul feltuno, ugyhogy kulon gyujtogettem, es vegul csak itthon dobtam ki oket.
2016. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!